Щоденник прогресу практики "Прорив"

ОДИН ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - ОДНА ТЕМА! Описание личных опытов по освоению внетелесных путешествий, астрала и осознанных сновидений.

Moderator: модераторы подфорумов

User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 29.09.2019

Вхід по ВМ + відтягував момент засипання. Усвідомив в кінці сюжету сну, через те, що побачив недавно померлу знайому. Став сумніватися, і згадав, що вона померла а значить це сон. І зразу страх з'явився і фол реальний. В фізичній реальності полежав на ліжку і проаналізував чому я злякався і подумав як правильно було діяти і цій ситуації.

Захотів повернутись в сюжет. Заснув. І зразу ж опинився там же. Ця знайома на цей раз стояла сама і страху не було. Я запитав чим я можу їй допомогти, вона відповіла що в неї є подарунок для рідних. Я відповів, що можу тільки передати інформацію, але вона знову сказала що в неї є подарунок.

Я пішов далі, давно хотів поспілкуватись із майбутнім самим собою. Один раз це вдалось дуже ефективно. На цей раз я кликав майбутнього себе самого, але з'явився молодший хлопець, схожий на мене. Він теж відповів на мої питання чітко.
Тривалість фази більше 1,5 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 01.10.2019
Вхід по ВМ. Цікава і тривала практика. Тривалість до 3 хв. Усвідомив себе в бабусиному будинку. Зразу почав терти долоні одна об одну і так робив для утримання в подальшому. Правда при діалогах забував утримуватись.

Пішов в двір , там зустрів вже померлого мого дідуся. Отримав від нього чітку, зрозумілу інформацію, його відповіді на уточнювальні питання були релевантними і відповідали темі.

Далі увійшов в будинок, і почав викликати запланованого персонажу, із закритими і відкритими очима, але поки що не можу концентруватись і представляти один персонаж. З'являлись якісь гротескні силуети, потім з'явилася моя бабуся і повела до картини, де зображений релігійний сюжет, проте в реальності там інший сюжет. Фол
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 02.10.2019
Класний досвід. Вхід по ВМ з підвищеним наміром після 12 год. сну. Тривалість до 3 хв.

Накінець то проявилась техніка на просинанні: ФР, при чому роскачав все тіло. Зразу встав з ліжка, поглибився ударами по обличчю і тертям долоней, в подальшому тер долоні для утримання. В будинку нікого не було, покликав маму і тата, але ніхто не відгукнувся, пішов до сусіда, теж його покликав, але відгукнувся голос далеко.

Пішов далі, зустрів реального персонажу, задав йому чітко заплановане питання, отримав відповідь, але вона була не релевантна. Побачив маленьку веселку, але вона була не в небі а якби намальована на землі, це щось незвичайне, чіткість та насиченість кольорів була фантастична, в реальності такого не зустрічав.

Під час діалогу не утримувався і тому фол. Повторного входу не робив так як вже і так довго спав.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 05.10.2019
Коротка фаза до 20 сек.
Усвідомив після 10 год. сну. Почав активно поглиблюватись тому що фаза була не стабільна і не чітка. Але це не дало ефекту і я наміром взлетів і пролетів метрів 30. Згадав про план, почав активно поглиблюватись але це не дало знову ефекту і фол
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 06.10.2019
Вхід: трохи застудився, тому сплю багато, лінивий метод.
Каскад фаз з ложними виходами (фолами). Усвідомив себе в якомусь незнайомому місті. Там було багато магазинів різних. Я забіг в ювелірний, задав чітко питання жінці-продавцю, але вона відповіла якісь цифри. А інша взагалі нічого не відповіла. Фол реальний.
Друга фаза, усвідомив в кінці епічного сюжету сну, там була родич мій, я задав вже їй інше питання ьі вона чітко відповіла, я задав їй уточувальне питання, і замість неї на нього чітко відповіли із TV, поняття не маю де він по сюжету взявся. Фол
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 08.10.2019
Вхід: основний сон: до 6 год. перерва :до 1 год , подальший сон до 5 год
Усвідомив себе вдома пішов на вулицю поглибився детальним розглядуванням газону. По плану було викликати конкретний персонаж. Я голосно його викликав різними способами, але нічого. Далі взлетів наміром, і мене почало нести вгору, я зачепився за гілку дерева, і почав спускатися до землі. І тут мене різко понесло під землю. Можливо фол ложний був, але я зразу разів 4-5 повертався в фазу.

Опинився на китайському ринку (персонаж якого я викликав пов'язаний з Китаєм), свідомість була вже низькою, але я все одно став викликати його. Простір не стабільний ', але я не поглибився. Замість цього персонажа з'явився Брюс Лі, далі не пам'ятаю, так як фази наложились одна над одну. Звснув
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 09.10.2019
Вхід по лінивому методу після 10 год. сну.
Усвідомив себе в якомусь приміщенні тісному без дверей, спиною пройшов крізь стіну, опинився на подвір'ї у бабусі, фаза була дуже стабільна і реальна. Почав дивитись на двері і кликати запланованого персонажу, двері відкрились (або були відкриті). Нічого не відбулось, і можливо через те, що концентрувався і дивився в одну точку і не утримувався фол.

Зразу спробував повернутись, опинився в своєму будинку, проте фаза була не стабільна почав, зразу почав поглиблюватись розглядуванням газону з близької дистанції але це не дало успіху, мене вже тягнуло в тіло. Фол.

Подальші дії: знайти запланованого персонажа технікою "відкривання дверей".
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 11.09.2019
Вхід: сон 6 год.+5 хв. перерва+5 год. сну.
Усвідомив себе в школі. Простір стабільний. Не став поглиблюватись. Згадав про план, пішов до дверей свого старого класу, і голосно покликав запланованого персонажу - нічого. Пішов до інших дверей, повністю закрив їх і знову покликав - чітке відгукнувся голос запланованого персонажу, я був вражений. Зайшов в клас, там сиділи ученики і з'явилась музика, я запитав у одного де персонаж, він мені показав, але там нікого не було.
Фол
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 12.10.2019
Вхід: основний сон 4 год.+1 год. перерви+4 год. сну.
Усвідомив себе вдома, закрив вхідні двері, покликав голосно 2 рази запланований персонаж, але нічого не відбулось,фаза почала розпадатись після цього, я зразу стабілізував її технікою детального розглядуванням бетонної підлоги (чомусь так зреагував) це спрацювало, і фаза стабілізувалась.

Зразу почав викликати іншого запланованого персонажу по імені без техніки двері, з'явилось посеред двору світло, яке освітлювало маленьке(в діаметрі не більше 1 м.) коло. Я продовжив кликати, і з'явився світлий шар, проте вже фаза почала розпадатись, так як я не утримувався.

Утримав простір, і пішов до сусіднього будинку і почав шукати іншого персонажу, виникла музика, яка заважала спілкуватись, я крикнув "тишина" або щось таке, музика стала тихіше, але все одно заважала. Я крикнув із агресією "наказую вимкнути музику" або щось таке, але музика стала ще голосніше. Фол.

Подальші дії: якісніше застосувати техніку знаходження персонажу закритими дверями в поєднанні з кликом по імені, напрацьовувати навик утримання.

Тривалість фази до 2 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 14.10.2019

Вхід: по ВМ. Сон 5 год.+1 год. продивився вебінар по тематиці+3 год. сну.

Після фази зробив спробу повторного входу, але провалився в півфазу де по сюжету я прослуховую семінар по фазі, тому сама фаза трохи затерлась в пам'яті (деталі).
Фаза: усвідомив в будинку бабусі, вийшов на подвір'я, свідомість була слабкою, але згадав про рекомендації лектора вебінара і я застосував техніки керування простором, але вони не спрацювали.

Не утримувався тому фол.
Тривалість фази до 1.5 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 15.10.2019

Вхід: не спрацював будиник, але встав після 6 год. сну+10 хв. пауза + 5 год. сну
Каскад коротких фаз (до 30 сек ) з ложними фолами і повторними входами. Про техніку Таліши забув, тому поглиблювався якісним ощупуванням та приглядуванням. Коли розглядав долоні в одній із фаз, то зір дав незвичний ефект - типу ліве око бачило справа, а праве зліва, наче не правильно одягнув взуття. Після поглиблення ефект не зник.

Встиг поспілкуватись із спрайтом, отримати відповідь на питання.

Загальна тривалість всіх фаз: до 3 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 18.10.2019

Вхід по лінивому методу. Каскад коротких фаз. Середня тривалість 1 фази до 10 сек. Усвідомив себе в кінці сну, зразу став старатись голосно крикнути "установку", але голос був дуже слабким, це складно описати, але таке відбувається дуже часто. Я все таки зміг крикнути установку, але не голосно, тому вона не спрацювала можливо. Викинуло. Зразу повернувся, опинився в незнайомому приватному секторі. Там нікого не було. Зайшов в будинок якийсь, там теж нікого, вийшов і побачив що через метрів 30 хтось йшов від мене, я полетів в ту сторону, викинуло. Опинився в себе на подвірї, свідомість була вже низькою, що робив не дуже запам'ятав, але знову швидко викинуло.

Виявилось, що в фізичній реальності батько робив мініремонт в інших кімнатах і це провокувало фоли, хоч і ложні. Я був в бірушах, але вони слабкий засіб проти звука молотка і т.д. Нажаль.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 19.10.2019
Вхід по ВМ: 6 год. сну+15 хв. паузи+5 год. сну.
Була напівфаза, в якій я усвідомив що сплю, але піддався сюжету, все було реально, але немає сенсу описувати.
Фаза: встав із ліжка пішов в іншу кімнату паралельно постійно активно рухаючись всіма частинами тіла (доступними). Побачив зачинені двері в іншу кімнату, крикнув в кімнаті заплановану установку, вона не спрацювала, покликав голосно запланованого персонажу потім подивився а двері вже відчинені трохи. Я зайшов в кімнату там нікого.

Швидко побіг до сусіда в будинок, крикнув його ім'я 3 рази. 2 рази голос його відповідав далеко з однієї сторони, 1 раз із іншої. Я вирішив знову спробувати знайти персонажа технікою "двері". Покликав персонаж - він на цей раз відгукнувся, я зайшов в будинок сусіда, але обстановка була як в мене вдома, почав згадувати у персонажа питання, згадав і задав йому але він не відповів. Фол. Повторний вхід вже робити не став, так як 10 год. і так на сон віддав.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 22.10.2019

ВІхід по лінивому методу: основний сон до 8 год.+5 хв. пауза+до 3 год. сну. Вирішив трохи змінити режим сну, щоб зразу пройти глибоку стадію і потім ловити RAMи.
Усвідомив себе в бабусі в будинку (щось дуже часто в цьому році усвідомлюю себе в бабусиному будинку, можливо через те, що провів дитинство там). Активно почав рухатись, але не поглиблювався (спеціально), голосно крикнув установку, що я тут господарь і сновидіння виконує все що я захочу (це не подіяло). Після цього почав дуже голосно кликати по імені персонаж, 3 рази, але він не відгукнувся. Я пробіг по будинку, в ньому крім мене нікого не було.

Крикнув установку, щоб сновидіння мене швидко перенесло до іншого персонажу, закрив очі, через 1 сек. відчув рух, через 3 сек. відкрив очі, я там же. Побачив свою бабусю, задав їй питання, вона не відповіла...фол.

Тривалість фази до 2 хв.

Коментарії: важко дається оволодіння навиком пошуку персонажів. За 3 роки активної практики користувався спілкуванням зі спрайтами яких сновидіння мені саме підсовувало, але якість комунікації дуже часто моделювалось самою фазою (якщо це були знайомі персонажі). Але коли я сам знаходив персонажі (кликав по імені+техніка дверей та технікою переносу мого тіла до персонажу (по Ваггонеру) то якість коммунікації та особливо відповідей зростали в рази. Тому, важливо оволодіти цим навиком.

План на завтра:
Не концентруватись на установках в фазі, це не дає результату,
поглиблюватись та утримуватись вже знайомими техніками.
Знайти запланованого персонажа кликаючі по імені голосно і декілька разів+згадувати його образ.
Отримати правдиві відповіді на заплановані питання.
Повторний вхід, якщо не виконав план.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 23.10.2019

Не було плану входити в фазу.
Але відіспавшись 10 год. почав валятись і виникло бажання отримати одну графічну інформацію.
Увійшов на намірі, встав в себе в будинку, пішов на кухню, там була мама, по ходу старався активно рухатись, дістав смартфон, відкрив додаток і почав вглядуватись в текст, проте забув що не можна концентруватись на 1 точці.

Текст як завжди почав змінюватись постійно, але дещо все таки було відносно стабільно. Було декілька ложних фолів після гіперконцентрації і я зразу повертався на те ж місце. Попросив маму сказати, що вона бачить, але вона подивилась в смартфон і нічого не відповіла.

Тривалість загальна: до 2 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 24.10.2019

Вхід по класичному ВМ. Усвідомив себе в сюжеті, зразу пішов виконувати план, не поглибився. Почав летіти по коридорам і шукати запланованого спрайта. Кликав його, але ніхто не відгукнувся. Досить довго літав поки всі кімнати офісу оглянув. Але у зв'язку з тим що перестав утримуватись фол реальний.

Коли прокинувся був не задоволений, що не виконав свій план. І вирішив "вочтобытонистало"))) його виконати.

Провалився в сон, усвідомив себе в коледжі, де навчався, там була бажана мною дівчина (але я не її шукав). Проявились сексуальні позиви, але на цей раз я їм не піддався, і просто поцілував її і пішов виконувати план.

Там була вчителька реальна, але зі школи. Я її попросив щоб вона відвела мене до персонажа, вона повела мене і вказала на аудиторію. Я гучно запитав по імені чи є там спрайт. Він відгукнувся, і тільки я зайшов в аудиторію - фол реальний.

Коли викидало в трафарет чітко чув жіночий голос, що кликав "Ваня!" (хоча моє ім'я інше).

Ще раз повторно не зміг увійти. Потім зрозумів, що могли бути зовнішні звуки.

Загальна тривалість: до 3 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 26.10.2019

3 фази (1 повторний вхід)
Перша фаза спонтанна після основного сну. Встав по сюжету в будинку бабусі. Свідомість була низькою і я сумнівався що в фазі, перевірив через дихання через зажатий ніс, але дихати не зміг. Тому подумав що в реальності. Потім все таки повністю усвідомив себе. На ліжку спала бабуся, але якось не природньо і я не зміг її розбудити.

Пішов на вулицю кликав запланованого спрайта, він не відгукнувся. Утримувався активністю. Літати якісно не зміг. Коли почав кликати спрайта, то гіперконцентрувався на дверях, тому фол реальний.

Прокинувся, пободрствував до 1 год. І ліг далі спати.

Друга: вхід по ВМ. Встав в своїй кімнаті, були ще наслідки сюжету сну, і тому я сумнівався фаза чи ні. Вийшов з будинку і зразу застосував гіперконцентрацію на великому пальці правої руки, через 3-4 сек. він почав змінюватися, і вже не було сумнівів.

Сказав установку, і почав кликати спрайта, але це в черговий раз не спрацювало. Утримувався активністю, періодично по облччн долонями себе бив.

Вибіг на дорогу, полетів (висота не більше 1,5 м.) в горизонтальному положенні, пролетів метрів 20. Попросив сновидіння перенести мене до спрайта (це колись здорово спрацювало). Розпочався політ, але дуже повільний, я наказав пришвидшити темп, але це не спрацювало.

Застряг в посадці. Вилетів звідти сам. Там було місце де була пожежа, я спробував штучно нагнати на себе страх, але це не спрацювало фол.

Був ложний фол, я зразу повернувся на місце де мене викинуло. Прийшло знання, що цей спрайт живе якби в іншому кінці і тому потрібно буде в подальшому до нього добратися.

Тривалість до 3 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 29.10.2019

Вхід по ВМ. Основний сон до 7 год.+1год. бодрствовання+3 год. сну.

Усвідомлювати себе почав в сюжеті, в незнайомому місті. Поглибився ощупуванням та ударами по тілу долонями. Свідомість була не 100% так як забув про головний пункт плану, і перейшов зразу виконувати другорядні (скоріше всього це сталось так, як підсвідомість зрозуміла що не виходить реалізовувати головний пункт і переключила на інші)

Стояли 4 якихось пацанів. Я задав чітко 2 питання, але ніхто не відповів. Фаза була не стабільною, не вистачало гіперреалістичності деталей. Я згадав, що давно хотів поспілкуватись із одним конкретним персонажем. Крикнув його ім'я і прізвище і він зразу з'явився зліва-позаду від мене.

Я йому задав питання по яких він має бути експертом, але його відповіді були не конкретні і багатослівні, я зразу зрозумів що це не ефективно і пішов далі, проте почав втрачати свідомість. Реальний фол. Повторно не входив, так як вже не мав часу.

Тривалість до 2 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 31.10.2019

Вхід по ВМ. Головний сон 6 год.+1,5 год. пауза+3 год сну.
Усвідомив себе на початку сну. На мені був рюкзак, я зразу його скинув і почав реалізацію плану. Не став поглиблюватись. Кликав запланованого спрайта, але нічого. Почав летіти, але дуже повільно. Зупинився і закрив очі крикнув відправити мене до спрайта.

За 3 сек. перелетів десь на 100 м., трохи фаза була не чітка, тому ощупуванням трави поглибив. Пішов до іншого спрайта в гості, його зустрів, задав питання (по плану Б), він відповів якусь хрінь, не утримувався і фол.

Прокинувся записав практику, спробував повторно увійти, але був лише дуже яскравий сон, в якому почув 1 куплет і приспів шансоновської примітивної пісні (це була неіснуюча пісня 100%, так як включала слова із мого життєвого досвіду, і сам текст був не в римі, проте чітко в ритм).

Тривалість фази до 3 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 01.11.2019

Вхід: в моїй фіз. реальності в будинку роблять ремонт. Я проспав годин 4-5 і почали перфоратором довбати стіни, від чого я прокинувся, але не став злитись і продовжив переривистий сон (інколи звук перфоратора на 5 хв. можливо більше затихав). Сон був вже поверхневий із частими пробудженнями. Я встав в фазі, були сумніви чи це фаза, тому пішов в кімнату де робили ремонт, там нікого не було, зрозумів що в фазі. На кухні сидів батько, я задав йому питання щоб він мені сказав щось важливе для мене, проте фаза була не стабільна і він нічого толкового не сказав фол (можливо ложний).

Я зразу повторно встав і зразу почав все ощупувати з коментарями свіоїх відчутів, це як завжди класно стабілізувало фазу, реальність і чіткість 100 %. Згадав про план, пішов до сусіда, крикнув його ім'я, голос відізвався в його будинку, я пішов туди, там був він. Задав йому заплановане питання, він відповів чітко, релевантно, але не конкретно. Я забув про утримання, тому фол реальний. Записав в блокнон інфу і спробував ще раз увійти в фазу, але був тільки чіткий сон. Потім мене в реальності покликали допомогти з ремонтом.

Загальна продовженність перебування в фазі до 3 хв.

Так як цей персонаж завжди говорить протилежну по істини інформацію, я її використав сама так, і досить успішно для себе
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 03.11.2019

Вхід: спонтанно усвідомив себе. Деталі погано пам'ятаю, так як затерлись 3 сюжетами яскравих снів.

Точно спілкувався із мамою в фазі, задав їй питання, але другорядне. Почав давати їй альтернативні відповіді, вона чітко відповідала, обравши одну з них.
Прокинувся записав результат.

Застосував в практиці інформацію досить успішно.
Шкода тільки, що не згадав про основне питання в фазі.

Фаза була коротка і не стабільна, до 1 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 04.11.2019

Практика - жесть. По сюжету почав випливати на усвідомленність: я йду по снігу біля школи, в якій вчився. Згадую про фазу, лягаю на сніг і починаю робити фантомні роскачування рук, типу встав в фазі але сумнівався що це фаза, так як все навколо було настільки як в реальності, підійшов до таблички з написом школи, там було все в точності як в реальності, а говорять що в снах не можливо читати. Пішов далі в школу сумніваючись, про перевірку не згадав. Хотів вже викликати запланованого персонажа (план пам'ятав чітко), але боявся що це реальність. Так ходив по школі в різні корпуси, спілкувався зі спрайтами не по темі хвилин 2. Потім все таки свідомість стала вищою, і я покликав спрайта, зустрів жінки високої років 40, я підійшов до неї, але вона не помічала мене. Фол. Повторно повернувся в той же сюжет, але фаза була не стабільна, я почав пробувати стабілізувати наміром, і активністю але все марно, так 20 сек. діяв потім викинуло.

Загальна тривалість свідомої частини фази до 1 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 05.11.2019

Вхід по авторському методу, сон 6 год., далі не встаю і починаю волею робити все щоб не заснути, фактично балансую на межі сну і бодрствовання.

Опинився в фазі, на ліжку, техніка ФР чітко підказала про це, фаза стабільна. Але все одно планував якісне поглиблення. Вийшов в іншу кімнату і почав все активно з коментарями відчуттів, ощупувати. Додав детальне розглядуванням рук, зір був не зовсім такий як в реалі, але чіткий. Розглянув навіть родимки та шрам на руках. Все як в реальності.

Пішов на кухню, коли йшов говорив не голосно установку, так як все одно були сумніви чи не реальності. Там сиділа мама, я задав їй заплановане питання, але мене зразу викинуло в трафарет (ложний фол), я зразу встав і пішов далі, проте толком нічого не вийшло і мене викинуло в реал.

Пробував повторно увійти тим же методом, але на цей раз провалився в дуже яскраві сни.

Загальна тривалість фази до 2 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 06.11.2019

Вхід знову по авторському методу+друга фаза УС.

Не записав ключі зразу після практики, тому затерлись деталі практики. Не змін виконати план. Після 6-годинного сну бачив сон, йшов по набережній, зразу почав ощупувати стовб щоб підвищити свідомість. Це спрацювало, але необхідно було ще поглиблюватись, це була помилка і тому мене викинуло в реал.

Прокинувся подивився на годинник, але не став записувати ключі, так як хотів повторно увійти. Але провалився в сон.

Друга фаза :усвідомив себе на пару секунд, викинуло в реал.

Тривалість загальна: до 1 хв.

Можливо насиченість фазою провокує такі короткі фази, але я відчуваю сили і бажання продовжувати таку інтенсивну практику. Тому повертаюсь до класичного ВМ
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 09.11.2019

Зробив 3 дні вихідних від практики.
Вхід: ВМ не спрацював тому увійшов на намірі і волі.
Попав внікуди, розумів що наче стою перед своїм будинком на клумбі, проте це інтуїтивно відчував, нічого не бачив.
Зразу почав все дуже активно ощупувати, так як знав що це спрацює. Секунд 10 це робив, з'явився зір, все стало чітко. Опинився за 10 м. від цього місця. Про основний план забув. Почав кликати 4 запланованих персонажів, але нічого. Не утримувався.
Згадав, що хотів побачити в телефоні інформацію. Проте засумнівався чи зможу телефон створити. Відвернув голову в іншу сторону від руки і зконцентрувався на телефоні. Через секунду він був у мене в руці.

Відкрив додаток і подивився інфу. Не зміг чітко прочитати, тому переіеричним зором зафіксував шмат інформації, але дуже не конкретна і розпливчаста. Вона в реальності виявилась не правильна, тобто не такою яку я сприйняв.
Фол. Повторний вхід не робив, так як потрібно було по часу вже прокидатись.

Тривалість фази до 2 хв.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 12.11.2019

Одна із найтриваліших практик
Вхід: по ВМ. Сон: до 7,5 год.+пауза 3 хв.+2 год. сну.

Встав з ліжка, простінь прилипла до голови, не зручно було йти, я її скинув але вона знову з'вилась на голові, так повторив 2 рази. Потім ложний фол, перевернувся і зняв ковдру з тіла перевернувся на бік. Знову встав пішов виконувати план, не поглибився.

По плану був стрибок головою вниз. Вийшов на вулицю, закрив очі стрибнув в землю вниз головою, зразу відчув перешкоду (раніше головою завжди бився і відчував тупий біль, як в реальності, тому не довго не користувався цією технікою. Відкрив очі, знову закрив і знову стрибнув, на цей раз увійшов в землю на половину тіла, відчуття приємні. Ще раз спробував, також на половину увійшов.

Для стабілізації стану використовував кусати свою долонь (рекомендація О.Найдьоновой), досить непогано працює, але відчуття не ті, що в реалі.

Взлетів наміром, з того ж місця, пролетів (вперше так легко) через залізні ворота (нічого не відчув при цьому). Політ був не звично дуже швидким, але не високим не більше 3 м. над землею летів паралельно землі.

Летів вже по іншій вулиці, паралельній. Був жахливий туман (в реальності теж туман стоїть), стан був не стабільний, про утримання вже не згадав. Захотів отримати інформацію, залетів в будинок до спрайта, там була якась незнайома бабця, толкової розмови у нас не вийшло. Ложний фол.

Встав в своїй кімнаті, пішов в іншу кімнату. Там була мама, задав їй заплановане питання, де я можу знайти певного персонаж, вона сказала що його забрав (і назвала ім'я і прізвище). Я вибіг на вулицю, і покликав цього персонажа, щось почало відбуватись, і впав якийсь предмет маленький з неба. Я не став розглядати його, пішов шукати інших спрайтів.

Знайшов 2 пацанів, почав з ними спілкуватись, один відповів на всі мої питання, але було викривлення з мого боку.

На іншій вулиці, я розглядав доволі довго в своєму смартфоні потрібну інформацію, але нічого чітко не побачив, написи були не чіткими і постійно змінювались, як тільки починав концентрувати на них зір.

Загальна тривалість фази до 5 хв.
User avatar
saurgan
Posts: 263
Joined: Mon Dec 31, 2018 8:12 pm

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by saurgan »

Головой нырок это жесть однако)))))
Я сама... 😁
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

saurgan wrote: Tue Nov 12, 2019 7:47 pm Головой нырок это жесть однако)))))
Та нет, это простая техника, про которую Радуга много писал. Просто у меня раньше не выходило, бился головой больно. Вот есть прогресс наконец то
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 15.11.2019

Усвідомив себе на вулиці де живу. Про головний план не згадав. Згадав, що колись користувався для польоту мантрою ОМ. Почав голосно співати її, і як завжди зразу взлетів вгору, не високо, десь на 2 м. і почав набирати висоту, злякався і перестав співати і почав плавне приземлення. Повторив такі дії ще один раз. Відчуття, як завжди, фантастичні і дуже реальні.

Чомусь згадав про смартфон, і сказав щоб мене зв'язали із ,,,,, певним персонажем. Чомусь завжди мені відповідала оператор жіночим голосом, і цей раз також. Я їй твердо наказав зв'язати мене із тим персонажем. Зразу почав знову жіночий але наче інший голос. Отримав від неї заплановану інфу із перевірочними питаннями (але прикол в тому, що як правило мені по телефону говорять брехню майже завжди). Фол, реальний.

Друга фаза- усвідомив себе в незнайомому місті, схожим на Львів. Там йшов мій знайомий із своєю сім'єю. Я згадав про план, підбіг до нього задав питання, але воно вийшло довго, я не зміг утримуватись, фол.

Було видіння, чітке і зрозуміле для мене, про подію, яка відбудеться сьогодні, перевірю його істинність. Ці видіння, поки що досить рідко приходять, але як правило істинні.

Загальна тривалість фази до 1,5 хв.
User avatar
saurgan
Posts: 263
Joined: Mon Dec 31, 2018 8:12 pm

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by saurgan »

Sayen4ik wrote: Fri Nov 15, 2019 4:48 pm Практика за 15.11.2019

Усвідомив себе на вулиці де живу. Про головний план не згадав. Згадав, що колись користувався для польоту мантрою ОМ. Почав голосно співати її, і як завжди зразу взлетів вгору, не високо, десь на 2 м. і почав набирати висоту, злякався і перестав співати і почав плавне приземлення. Повторив такі дії ще один раз. Відчуття, як завжди, фантастичні і дуже реальні.

Чомусь згадав про смартфон, і сказав щоб мене зв'язали із ,,,,, певним персонажем. Чомусь завжди мені відповідала оператор жіночим голосом, і цей раз також. Я їй твердо наказав зв'язати мене із тим персонажем. Зразу почав знову жіночий але наче інший голос. Отримав від неї заплановану інфу із перевірочними питаннями (але прикол в тому, що як правило мені по телефону говорять брехню майже завжди). Фол, реальний.

Друга фаза- усвідомив себе в незнайомому місті, схожим на Львів. Там йшов мій знайомий із своєю сім'єю. Я згадав про план, підбіг до нього задав питання, але воно вийшло довго, я не зміг утримуватись, фол.

Було видіння, чітке і зрозуміле для мене, про подію, яка відбудеться сьогодні, перевірю його істинність. Ці видіння, поки що досить рідко приходять, але як правило істинні.

Загальна тривалість фази до 1,5 хв.
А "место" похожее на Львов или именно этот город?
Я сама... 😁
Post Reply

Return to “ДНЕВНИКИ ПРАКТИКОВ осознанных сновидений и внетелесных путешествий”