Щоденник прогресу практики "Прорив"

ОДИН ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - ОДНА ТЕМА! Описание личных опытов по освоению внетелесных путешествий, астрала и осознанных сновидений.

Moderator: модераторы подфорумов

User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

28.08.2019

Цікавий досвід входу.
Працював із зупинкою ВМ, це дало результат зразу.
Увійшов в фазу спонтанно. Через сон мене почав витаскувати в фазу моя собака. Вона покусуючи руку (як в фіз.реаліі) тягнув мене із ліжка. Я встав зразу була 100% свідомість і пам'ять.

Все було стабільно. Тому можливо і не поглибився і не згадав про необхідність і про утримання теж.

Пішов в одну із кімнат. Там був тато. Чітко задав йому питання в деталях із альтернативними відповідями, але я сам викривив його відповідь (так як почав думати про одну із відповідей). Він зразу чітко відповів одну із них. Задав йому перевірене питання він теж відносно адекватно відповів на нього.

Фол.
ГА
Вхід: ок
Рішення: утримувати зупинку ВМ весь день і перед практикою.
Поглиблення: забув.
Рішення: тренування
Утримання: забув
Рішення: тренування

Виконання плану: отримав інфу чітку і ясну але можливо викривлену.
Рішення: використати в бізнесі з точністю навпаки.

Результат - застосував навпаки і отримав непоганий дохід.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Сьогодні зробив відпочинок, проте були яскраві сни.
Коли розпочав цей фаза-марафон сни стали яскравіші, цікаві, триваліші і найголовніше я пам'ятаю їх в деталях.

Таким чином підтвердилась взаємозалежність фази, пам'яті, підсвідомості.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 30.08.2019

Вхід: по ВМ. Усвідомив себе в кінці сюжету на тему фільму "Анігіляція". Задав декілька чітких запланованих питань, проте спочатку деталі забув, по тім згадав так як практикую нові методи запам'ятовування. Свідомість була 95 %, про утримання і поглиблення забув. Спрайт відповів дуже чітко і зрозуміло на питання і уточнювальне питання. Фол.

Тривалість (не 30 сек.), коротка фаза.

ГА.
Через те що не тренуюсь, непрямі техніки не проявляють себе.
Рішення: відновити тренування.

Рішення по інформації: застосувати в бізнесі навпаки.

Результат: все ок. Невеликий прибуток отримав.
Продоажую
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 31.08.2019

Вхід: хотів по "лінивому методу" увійти, але не вийшло. Були сни. Після 10 год. сну почав практикувати цикли технік. Почали проявляти ФР та прислуховування, пізніше почали картинки листатися, проте зачепитися за будь яку не вдавалось. Через пару хв. (по відчуттям) зміг встати, але фазу була дуже не стабільною, я почав активно поглиблюватись розглядуванням долоней, ощупуванням предметів,ударів об стіну кулаками, це дало результат, фаза почала стабілізуватись, але мене викинуло. Я знову ФР розкачав знову встав, проте тут же викинуло назад вже реально.

Можливі причини невдалої практики:
1. Насиченість фазою. Але це невряд, так як маю до сих пір хороший намір входити, і відсутня характерна "ситість" фазою.
Рішення: продовжувати в такому ж ритмі до відчуттів "насиченості фазою"
2. Фізіологічні. Можливо деяку роль і зіграло те що занадто виспався, проте по досвіду знаю, що це навпаки допомагає увійти легко в фазу, хоча за звичай практика в таких випадках дуже коротка.
Рішення: не застосовувати "лінивий метод", перейти виключно на відкладений.
3. Зовнішні фактори. Це можливо основна причина, чому викидало. Коли реально прокинувся то був шув на вулиці, а я був без беруш.
Рішення: завжди застосовувати беруші.

Подальші дії: план на завтра той самий
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 01.09.19

Коротка (20 сек.) але ефективна фаза.

Вхід: по ВМ, усвідомив себе вдома на кухні. Фаза була не стабільна, але я думав тільки про виконання плану тому забув поглибитись. Там була сестра, я чітко задав їй питання, вона дала чітку зрозумілу відповідь. Не утримувався тому фол.

Рішення: застосувати інформацію в бізнесі навпаки. Відписати результати

Не правильно застосував інформацію. В подальшому не допускати такі помилки
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

02.09.2019 зробив заплановану паузу в практиці.

Практика за 03.09.2019
Вхід: відкладений метод (ВМ). Прокинувся о 08.30 за 2 год. до будильника. Встав 3 год пободрствував. Ліг спати, перед цим "прогнав" цикли технік і візуалізацію дій в фазі.
Були хороші пробудження, проте жодна із технік не працювала. Усвідомив себе в сюжеті сну в школі в якій вчився. Свідомість слабка, фаза стабільна. Про поглиблення забув але зразу згадав чітко про план дій.

Голосно (але не достатньо) крикнув ім'я персонажу якого хотів викликати, проте ніхто невідізвався. Я обернувся і подивився в сторону класу, в якому вчився і ще раз дуже голосно покликав, двері відчинились, але звідти вийшли мої однокласники (причому в тому віці в якому ми вчились разом). Я здивувався і "попливла" свідомість. Увійшов в сюжет і продовжив діяти за правилами сну. Сон був цікавий, але всього лише сон. Фаза тривала не більше (30 сек.)

Прокинувся.

ГА: не поглибився зразу, хоча можна застосовувати метод поступового розгону свідомості в фазі, проте не зміг утримати баланс і повернувся в сюжет сну. плюси цього методу, що фаза може тривати довше, проте складно утримувати свідомість, минулого разу це вдалось, а цей раз ні.
Рішення: продовжити застосовувати цей підход але тренуватись тримати баланс.

План на завтра: повертаюсь до попереднього плану дій.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 06.09.2019

Вхід: по ВМ. Зробив маленьку паузу перед сном, вода, туалет.
Ліг спати. Усвідомив себе біля академії, де колись навчався там було дуже багато спрайтів, які як хвилями йшли з гори і на гору. Я почав згадувати питання і задав його деяким спрайтам, але відповіді не отрима. НЕ утримувався і забув про поглиблення. Підбіг до 2 високих чоловіків задав чітко їм питання, вони відповіли теж чітко, я задав перевіречне питання, на яке вони відповіли повну нісенітницю. Фол.

Вхід: на намірі по ВМ.

Утрмання і поглиблення: відсутні
Рішення: тренування

Виконання плану: інформацію отримав чітку і зрозумілу.
Рішення: застосувати в бізнесі.

Тривалість фази: 30 сек.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 11.09.19

Усвідомив себе в рідному місці. Зразу полетів горизонтально як супермен над дорогою але не вище 2 м. Летів і утримувався тертям рук. Побачив незнайомого спрайта. Підлетів і запитав де я можу знайти іншого персонажа (назвав його ім'я). Він відповів що той знаходиться далі. Я полетів далі, і тут якась сила мене потягнула спиною вперед (таке часто буває). Фол.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 12.09.2019

Вхід по ВМ. Добре "відтягував" момент сну, тому практично вже після першого циклу сну зміг усвідомити себе в своїй школі. План був наказати сновидінню перенести мене до певного спрайта. Для гнучкості простору планував не поглиблюватись а лише утримуватись по необхідності.

Проте, відсутність поглиблення призвело до низької свідомості та якості простору (обличчя спрайтів були не чіткі) і я забув утримуватись.

Коли наказав сновидінню перенести мене, закрив очі на 1 сек. і відчув як лечу вгору крізь стелю. Мене перенесло до неправильного персонажу, свідомість зменшилася і фол.

Я прокинувся в реалі і зрозумів що потрібно повторно увійти в фазу. Я полежав хв. 3-4 і заснув. Усвідомив себе в сюжеті біля ставка. Свідомість була низькою, не поглибився, забув. Коли свідомість почала покращуватися згадав про план, але на минулий досвід.

З'явилися сексуальні позиви, їх реалізував із знайомую дівчиною, проте згадав знову про план, і зустрів знайомого поспілкувався з ним проте без уточнювальних питань, отримав чітку відповідь. Перевірю в реальності вже завтра.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика 13.09.2019
Вхід по ВМ. Ще раз підтверджую, що ключовим фактором успіх є "відтягування" моменту засипання.

Усвідомив себе в сюжеті, не поглибився, щоб простір був гнучким. Наказав сновидінню щоб доставили зразу мені конкретного спрайта і закрив очі, проте нічого не відбулось, і мене викинуло. Зразу повернувся в фазу (був ложний вихід) і почав виконувати інші пункти плану - зателефонував по мобільному спрайту, почали спілкуватись, але на моє питання він відповів, що цього ніхто не знає. Фол
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 14.09.2019

Вхід: лінивий метод. Встав в фазі, технік не застосовував. Поглибився автоматично ощупуванням, тому і така коротка фаза була. Пішов шукати спрайт, який мене цікавить. Мене викинуло я знову повернувся на те ж місце.

Кликав його, але ніхто не відгукнувся, зайшов в його будинок, але там нікого не було. Фол
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 18.09.2019

Вхід: по відкладеному методу, але паузу перед практикою зробив невелику, тому зміг увійти лише через 3 год. повторного сну.
Встав в своїй кімнаті, це чітко усвідомив, але зір зник, почав дуже активно все свідомо ощупувати, вщупуватись, через 5-10 сек. фаза стабілізувалась.
Зайшов в кімнату, там сидів тато, я йому задав питання, але відповідь почув зовсім по іншій темі, зразу зрозумів, що не варто втрачати час і побіг до запланованого персонажу.

Знайшов його зразу, задав йому чітко заплановане питання, він відповів, задав йому уточнювальне питання, проте він відповів якусь фігню. Не утримувався тому і зразу фол. Повторний вхід забув зробити.

Тривалість фази 25-30 сек.

Перед цим мав 1 фазу, але вона була не вдала і дуже коротка, тому і не вніс в щоденник
User avatar
Иллюзия Реальности
Posts: 393
Joined: Fri Jul 12, 2019 8:06 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Иллюзия Реальности »

Ты вроде говорил, что в будущее путешествуешь, да? Описывал технику?
We're all dreaming in someone else's dream
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Иллюзия Реальности wrote: Wed Sep 18, 2019 11:10 pm Ты вроде говорил, что в будущее путешествуешь, да? Описывал технику?
Это не то, что перемещение. Просто я как бы четко вижу уже происходящее событие и четко понимаю что в моей физической реальности оно ещё не произошло. События важные для меня.

Технику не описывал, так как ее нет. Намерения и внешняя помощь - это то что приводит к такому результату.
User avatar
Иллюзия Реальности
Posts: 393
Joined: Fri Jul 12, 2019 8:06 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Иллюзия Реальности »

Sayen4ik wrote: Fri Sep 20, 2019 4:15 pm

Это не то, что перемещение. Просто я как бы четко вижу уже происходящее событие и четко понимаю что в моей физической реальности оно ещё не произошло. События важные для меня.

Технику не описывал, так как ее нет. Намерения и внешняя помощь - это то что приводит к такому результату.
Помню, мать мне раньше говорила, что события сначала происходят в астрале.

А кто помогает, сущности?
We're all dreaming in someone else's dream
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Иллюзия Реальности wrote: Fri Sep 20, 2019 4:57 pm
Sayen4ik wrote: Fri Sep 20, 2019 4:15 pm

Это не то, что перемещение. Просто я как бы четко вижу уже происходящее событие и четко понимаю что в моей физической реальности оно ещё не произошло. События важные для меня.

Технику не описывал, так как ее нет. Намерения и внешняя помощь - это то что приводит к такому результату.
Помню, мать мне раньше говорила, что события сначала происходят в астрале.

А кто помогает, сущности?
Я не верю ни в астралы и т.д. Но и не откидываю возможность их существования.

Помогает сила, которая управляет всеми нами. Что это за сила не знаю, и вряд ли узнаю. Моя задача формировать намерение, тренировать остановку внутр. монолога и отпускать контроль (последнее для меня самое сложно).

Не знаю как объяснить конкретно, системно и детально.
User avatar
Иллюзия Реальности
Posts: 393
Joined: Fri Jul 12, 2019 8:06 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Иллюзия Реальности »

Понятно. А намерением можно чего угодно добиться? Я, например, хочу жить жизнью выдуманного персонажа в выдуманном мире. Как мне сформировать это намерение?
We're all dreaming in someone else's dream
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Иллюзия Реальности wrote: Fri Sep 20, 2019 7:55 pm Понятно. А намерением можно чего угодно добиться? Я, например, хочу жить жизнью выдуманного персонажа в выдуманном мире. Как мне сформировать это намерение?
Хочу сразу предупредить что я не эксперт. По моему опыту намерение - это безусловное желание чего то добиться плюс энергия. Я четко знаю чего хочу (желание) а для энергии стараюсь кушать правильно и систематически занимаюсь спортом.

Попробуй такой эксперимент: 10 фаз присвяти получению от персонажей информацию на свой вопрос о выдуманном мире, из 10, как показывает мой опыт 3-6 ответов будут эффективными.

И последнее, понимаю что не имею права что-то тебе советовать, но все же в этом мире очень много интересного, может не стоит зацикливаться на выдуманом. А вдруг это лишь наши иллюзии))) и галлюцинации.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Так, забув вчора занести досвід.

Практика за 19.09.2019.
За добу трохи забув деталі.
Вхід: відкладений метод. Усвідомив себе в своємо будинку. Ощупуванням поглибився. Задав питання сусіду, але він не відповів. Був провал, знову усвідомив себе там, побачив в повітрі написи, вони могли були віднесені до інформації, яку питав.

Фол.
User avatar
Иллюзия Реальности
Posts: 393
Joined: Fri Jul 12, 2019 8:06 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Иллюзия Реальности »

Sayen4ik wrote: Fri Sep 20, 2019 10:25 pm

Попробуй такой эксперимент: 10 фаз присвяти получению от персонажей информацию на свой вопрос о выдуманном мире, из 10, как показывает мой опыт 3-6 ответов будут эффективными.

И последнее, понимаю что не имею права что-то тебе советовать, но все же в этом мире очень много интересного, может не стоит зацикливаться на выдуманом. А вдруг это лишь наши иллюзии))) и галлюцинации.
Ok, спасибо. Попробую получить ответы.
Просто мне там лучше, чем здесь.
We're all dreaming in someone else's dream
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Иллюзия Реальности wrote: Sat Sep 21, 2019 3:59 am
Sayen4ik wrote: Fri Sep 20, 2019 10:25 pm

Попробуй такой эксперимент: 10 фаз присвяти получению от персонажей информацию на свой вопрос о выдуманном мире, из 10, как показывает мой опыт 3-6 ответов будут эффективными.

И последнее, понимаю что не имею права что-то тебе советовать, но все же в этом мире очень много интересного, может не стоит зацикливаться на выдуманом. А вдруг это лишь наши иллюзии))) и галлюцинации.
Ok, спасибо. Попробую получить ответы.
Просто мне там лучше, чем здесь.
Пожалуйста. Только фильтруй информацию, там очень много бреда. Там мы все когда-нибудь окажемся, а вот ценить здесь и сейчас, это очень сложно.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 22.09.2019

2 фази. Одна до 12.00 інша після 12.00
Вхід по лінивому методу. Усвідомив в сюжеті, дуже слабка свідомість про поглиблення забув. Там був старичок, я задав йому питання він відповів щоб я зря концентруюсь на інформації і типу я - бог тут. Старався утримуватись розглядуванням його обличчя з близька, але обличчя так і не стало чітким і я його не запам'ятав. Фол.

Друга фаза: вхід по лінивому методу. Встав з ліжка пішов в іншу кімнату, почав поглиблюватись ощупуванням але робив це більш активно. Фаза стабілізувалась не значно, але свідомість була не оптимальна і я пішов виконувати план. Покликав персонаж, він відповів ні. Фол
User avatar
Иллюзия Реальности
Posts: 393
Joined: Fri Jul 12, 2019 8:06 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Иллюзия Реальности »

Интересно, мы действительно там боги ("Встал Бог в сонме богов: Я сказал: вы - боги")? Только привыкаю к этой мысли. Хотя ещё в детстве превращалась в своих персонажей. Теперь вот учусь бороться с неорганами и моделировать.
We're all dreaming in someone else's dream
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Иллюзия Реальности wrote: Sun Sep 22, 2019 3:05 pm Интересно, мы действительно там боги ("Встал Бог в сонме богов: Я сказал: вы - боги")? Только привыкаю к этой мысли. Хотя ещё в детстве превращалась в своих персонажей. Теперь вот учусь бороться с неорганами и моделировать.
Думаю, это не совсем так. И это можно интерпретировать как то, что у нас есть гараздо большие возможности, но в фазе есть сила, которая управляет всем.

Попробуй провести такой эксперимент, когда будешь в фазе очень громко крикни "Сила, (или сновидение) быстро перемести меня в (и четко назови куда хочешь)". Ты почувствуешь действие этой силы, это очень интересное чувство.
User avatar
Иллюзия Реальности
Posts: 393
Joined: Fri Jul 12, 2019 8:06 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Иллюзия Реальности »

Sayen4ik wrote: Mon Sep 23, 2019 2:17 pm
Думаю, это не совсем так. И это можно интерпретировать как то, что у нас есть гараздо большие возможности, но в фазе есть сила, которая управляет всем.

Попробуй провести такой эксперимент, когда будешь в фазе очень громко крикни "Сила, (или сновидение) быстро перемести меня в (и четко назови куда хочешь)". Ты почувствуешь действие этой силы, это очень интересное чувство.
Неужели переместит? Мне, помню, мать рассказывала про какую-то силу, похожую на Сивку-Бурку
We're all dreaming in someone else's dream
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Конечно. Хотя часто выкидывает в трафарет. У меня, почему то, чаще всего спиной вперед перемещает.

Но, нужно закрыть глаза и тереть руки для удержания.
User avatar
Иллюзия Реальности
Posts: 393
Joined: Fri Jul 12, 2019 8:06 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Иллюзия Реальности »

Sayen4ik wrote: Mon Sep 23, 2019 8:22 pm Конечно. Хотя часто выкидывает в трафарет. У меня, почему то, чаще всего спиной вперед перемещает.

Но, нужно закрыть глаза и тереть руки для удержания.
Ok. Спасибо. Люблю новые техники. Никогда не думала обращаться к силам.
We're all dreaming in someone else's dream
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 24.09.2019

Вхід по лінивому методу. Встав в своїй кімнаті, простір був стабільним, тому не поглибився спочатку. Задав питання мамі, вона почала відповідати нісенітницю, я зразу зрозумів це і пішов далі. Вийшов на вулицю, почав рогзлядувати долоні, щоб поглибитись, все було дуже реально, але був при цьому ефект бінокля.

Пішов до сусіда, там були працівники, дивно один працівник був взагалі без голови, можливо фаза на встигла все зробити, я не звернув увагу і покликав сусіда, той відгукнувся але фаза почала розпливатись і я забув про утримання. Фол реальний.

В фіз.реальньості я валявся після першої фази хвилин 15-20 і думав чи робити повторний вхід і запам'ятовував попередній досвід.

Усвідомив себе в сюжеті, там була кузина, я задав їй питання, вона відповіла що не знає. Я пішов далі і взяв телефон і зателефонував визначеному персонажу. Вона чомусь спілкувалась російською мовою і на мої запитання толком не відповіла. Я не утримувався тому фол

Подальші дії: змінюю питання, так як вже 3 практики без смислу витратив.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 27.09.2019
Вхід: лінивий метод. В принципі не планував входити в фазу, але бажання зранку виникло.
Фаза дуже слабка, так як був відсутній намір і агресія. Усвідомив себе біля власного будинку, побачив знайому симпатичну дівчину, виникли сексуальні позиви, свідомість була низькою. Почав ощупувати дівчину для утримання (на автоматі), проте це спровокувало фол. Таке в мене буває не часто, приблизно в 5 % всіх досвідів: коли поглиблення провокує реальний фол.
Тривалість до 20 сек.

Рішення: повернення до відкладенног методу.
User avatar
Sayen4ik
Фазер
Posts: 155
Joined: Wed Mar 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Unread post by Sayen4ik »

Практика за 28.09.2019

Вхід по ВМ.
Тривалість до 60 сек.
Усвідомив себе вдома. Зразу почав поглиблюватись ощупуванням та розглядуванням шпалер в кімнаті в і власних рук.
Чомусь свідомість так і на 100 % не стабілізувалась і я балансував на межі сну і фази. Спілкувався із дитинкою років 2 і задавав їй питання, але вона говорила так же на свої роки в реальності, тому толкової інформації я не отримав.
Взлетів в повітря наміром, коли став швидко підніматись схопився руками за провід, так як мене часто швидко виносе високо в небо. Далі свідомість впала до 0 , я заснув. Фолу не пам'ятаю
Post Reply

Return to “ДНЕВНИКИ ПРАКТИКОВ осознанных сновидений и внетелесных путешествий”